Osiemnaścioro uczniów klasy I siedzi na scenie, trzymając książeczki SKO. W tle widać dekorację – rysunki uczniów przedstawiające symbole oszczędzania, wielki napis SKO i duża różowa „świnka skarbonka”

Apel SKO 2022

27 X 2022 odbył się krótki apel zachęcający uczniów klas I-VI do systematycznego oszczędzania.

Uczniowie klasy VIA, organizatorzy przedstawienia, przypomnieli najważniejsze informacje dotyczące działalności SKO związanej nie tylko z dokonywaniem wpłat, ale również ze zbiórką nakrętek, baterii, zużytych telefonów komórkowych i akcją „Góra Grosza”. Uczniowie przypomnieli o oszczędzaniu wody, energii elektrycznej, oraz podali przykłady czego nie należy oszczędzać (energii na marzenia, oraz grzecznościowych słów i zwrotów).

Po krótkim apelu uczniowie klasy I otrzymali książeczki SKO, oraz dowiedzieli się w jaki sposób należy dokonywać wpłat.