Uczniowie klasy 4b i 5a spacerują uliczkami na rabczańskich bulwarach.

Wycieczka do Rabki - Zdroju

Dnia 26.10.2022 klasy 4b i 5a uczestniczyły w wycieczcie do Rabki – Zdroju. Uczniowie spacerowali uliczkami bulwaru rabczańskiego i obserwowali zmiany zachodzące w przyrodzie jesienią.

Pogoda dopisywała, więc udaliśmy się do Parku Jordana, gdzie spacerowaliśmy wokół tężni solankowej. Dużą atrakcją dla wszystkich był plac zabaw dla dzieci, z huśtawkami, zjeżdżalniami i karuzelami. Następnie udaliśmy się do kina Śnieżka na seans pt. „King – mój przyjaciel lew.”

Ostatnim punktem naszej wycieczki była pizzeria „Maleńka”, gdzie każdy mógł zjeść swoją ulubioną pizzę. To był piękny słoneczny dzień z wieloma atrakcjami.

Galeria zdjęć:

Na rabczańskich bulwarach dzieci obserwują pływające kaczki.
Uczniowie klas 4b i 5a ćwiczą na siłowni plenerowej w Parku Jordana.
uczniowie klas 4b i 5a bawią się na placu zabaw w Parku Jordana.
Uczniowie klas 4b i 5a spacerują wokół tężni solankowej w Parku Jordana.
Uczniowie klas 4b i 5a w pizzerii „Maleńka” siedzą przy stolikach jedzą zamówione pizzę.