Na zdjęciu widoczny jest korytarz szkolny, na ścianach którego przyklejone zostały obok siebie duże arkusze papieru wypełnione zarysami dłoni i napisami.

Dzień życzliwości i pozdrowień

Przypadający na 21 listopada Dzień Życzliwości i Pozdrowień przywędrował do nas ze Stanów Zjednoczonych, gdzie znany jest tam jako World Hello Day. Jest to świetna okazja by móc wyrazić swoją życzliwość innym osobom.

W tym celu koordynatorki projektu Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo panie: Iwona Zielonka-Adamczyk i Aleksandra Maciaszek zachęciły klasy 4-8 do odrysowana swoich dłoni i umieszczenia w ich wnętrzach serdecznych i miłych słów na przygotowanym wcześniej arkuszu papieru.

Dla najpiękniejszej pracy przewidziano dzień niepytania, co jeszcze bardziej zmotywowało uczniów do wykonania pracy pod czujnym okiem wychowawców.

25 listopada jury wyłoniło zwycięską pracę, która była dziełem klasy 8 b. Wszystkie klasy w ramach wyróżnienia będą mogły wybrać sobie jedną lekcję, z której będą niepytani. Do połowy grudnia prace wszystkich klas można oglądać na korytarzach szkoły.