Boski dzień... A. D. 2023

26 stycznia br. w naszej szkole uroczyście obchodziliśmy Święto Patrona naszej szkoły - św. Jana Bosko. Nasi księża katecheci: ks. Jan Hańderek i ks. Marek Ledwożyw we współpracy z rodzicami z Rady Rodziców: Babińską Urszulą, Kosek Agatą, Komperdą Katarzyną i Szyszką Katarzyną oraz przy zaangażowaniu nauczycieli i uczniów przygotowali program tejże uroczystości.

Obchody realizowane były w trzech częściach:

1. Boska Scena – przedstawienie słowno-muzyczno-taneczne przygotowane przez ks. Marka wraz z p. Haliną Matysiak i uczniami,
  2. Boska Potrawa – Panie z Rady Rodziców przygotowały wspaniały makaron z sosem i herbatkę,
  3. Boska Zabawa – Samorząd Uczniowski pod czujnym okiem ks. Jana, p. Czyszczonia poprowadzili wielobój dla poszczególnych grup dzieci.

Wszyscy wspaniale się bawili i przez różnorodność działań naśladowali postać naszego wielkiego Patrona. Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali i zaangażowali się w to dzieło.