Zdjęcie przedstawia 15 uczestników konkursu-12 dziewczynek i 3 chłopców, którzy trzymają swoje Walentynki i drobne nagrody (batoniki, długopisy i notesy). Dzieci stoją obok siebie na szkolnym korytarzu, w tle widnieje gazetka- piramida żywieniowa, oraz prace o tematyce związanej ze Świętym Mikołajem. Większość dzieci (dziewięcioro) ubrana jest w białe podkoszulki i ciemne szorty.

Valentine's day card 2023

Z okazji dnia św. Walentego w naszej szkole odbył się konkurs Valentine`s day card - kartka walentynkowa w języku angielskim dla uczniów klas I-III.

Celem konkursu było rozwijanie poczucia estetyki, pomysłowości oraz rozwijanie zainteresowania językiem angielskim poprzez poznanie tradycji i zwyczajów, pochodzących z krajów anglojęzycznych. Na konkurs wpłynęło 18 prac. Wszystkie prace zostały nagrodzone drobnymi upominkami. Dziękujemy za udział i zaangażowanie w szkolne konkursy.