Dziewiętnastu uczniów klas I-III jest ustawionych pod plakatem przedstawiającym krajobraz i planety .Trzynaście dziewczynek i sześciu chłopców trzyma w rękach kolorowe dyplomy  lub swoje prace przedstawiające wielkanocne symbole. Większość uczniów stoi, cztery dziewczynki i jeden chłopiec-kucają.

Wielkanocny plakat

W kwietniu br. został zorganizowany w naszej szkole konkurs plastyczno-językowy na Wielkanocny plakat z języka angielskiego. Konkurs był skierowany do uczniów z klas I-VI, ale uczestnikami byli tylko młodsi uczniowie (klasy I- III).

Uczniowie mieli za zadanie stworzyć oryginalny plakat, przedstawiający wielkanocne symbole, które zostały podpisane w języku angielskim. Głównym celem konkursu było rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych oraz językowych. Prace były oceniane pod względem pomysłowości, estetyki, samodzielności wykonania oraz poprawności językowej. Konkurs miał na celu rozbudzić kreatywność językową oraz poszerzyć słownictwo o zwroty typowo wielkanocne.

Dzieci wykonały piękne prace. Ponieważ jury miało trudny wybór, postanowiło przyznać kilka pierwszych i kilka drugich miejsc.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie