Pięć dziewczynek unosi do góry kolorowe materiały ilustrując ruchem budzące się do życia kwiaty. Wokół siedzą dzieci, trzymają w ręku zielony materiał, który w scence zastępuje trawę.

Z wizytą w teatrze…

24 marca uczniowie klas 1-3 udali się do Teatru Lalek „Rabcio” w Rabce-Zdroju. Dla większości z nas była to pierwsza wizyta w nowej siedzibie teatru.

W czasie wycieczki uczniowie obejrzeli przepiękną i wzruszającą opowieść o wystruganym z magicznego drewna pajacyku, który staje się prawdziwym chłopcem. Pełna zabawnych przygód historia Pinokia niesie ponadczasowe wartości oraz naukę dla nas wszystkich. Uczniowie wzięli również udział w warsztatach teatralnych, podczas których poznali najważniejsze informacje o teatrze i przygotowaniu przedstawienia. Dzieci mogły spróbować swoich możliwości w pracy scenarzysty, reżysera i aktora, nadając życie drewnianym lalkom.

Galeria zdjęć:

Dzieci siedzą na widowni i czekają, aż rozpocznie się spektakl pt. „Pinokio”.
Dziewczynka w długich falowanych włosach trzyma lalkę ubraną w niebieski szlafrok i w papilotach na głowie. W tle siedzące na podłodze dzieci trzymają inne lalki.