Wizyta Podróżnika

Dnia 7 czerwca w naszej szkole odbyło się wyjątkowe wydarzenie – wizyta znanego podróżnika. Uczniowie mieli okazję spotkać się z osobą, która przemierzyła wiele fascynujących zakątków świata, poznając różne kultury, zwyczaje i krajobrazy.

Podczas spotkania podróżnik opowiadał o swoich przygodach, dzieląc się ciekawymi historiami oraz pokazując zdjęcia i filmy z egzotycznych miejsc. Uczniowie z dużym zainteresowaniem słuchali opowieści, zadawali pytania oraz uczestniczyli w interaktywnych warsztatach, które wprowadziły ich w tajniki planowania podróży i odkrywania świata. Wizyta ta nie tylko wzbogaciła wiedzę uczniów, ale także zainspirowała wielu z nich do marzeń o własnych podróżach i odkrywaniu nowych miejsc. To było niezapomniane doświadczenie, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. Serdecznie dziękujemy naszemu gościowi za czas poświęcony naszym uczniom oraz za podzielenie się swoją pasją do podróży!

Wizyta Podróżnika w Szkole Podstawowej w SkawiePokaż galerie