Na zdjęciu widzimy grupę uczennic i uczniów stojących w zwartej  grupie na tle ściany ubranych w eleganckie stroje

Ach, co to był za bal!

W dniu 3 czerwca klasy ósme świętowały symboliczne zakończenie edukacji na szkolnym balu ósmoklasisty zorganizowanym przez wychowawców klas: panią Lidię Kosek i Pana Tomasza Wróbla, opiekuna Samorządu Uczniowskiego panią Aleksandrę Maciaszek oraz rodziców przyszłych absolwentów.

Podczas tego szczególnego wieczoru miała miejsca gala rozdania statuetek w kategoriach niecodziennych, pokaz filmów ze wszystkich lat spędzonych przez naszych uczniów w szkole w Skawie, rozdanie medali wdzięczności dla wszystkich nauczycieli uczących oraz, jak przystało na prawdziwym balu, odtańczenie poloneza. Wszystkim zaangażowanym w to piękne wydarzenie składamy serdeczne podziękowania!

Galeria zdjęć:

Na zdjęciu widzimy grupę uczennic i uczniów stojących w zwartej
grupie na tle ściany ubranych w eleganckie stroje
Na szkolnym korytarzu tańczą elegancko ubrani uczniowie. Na pierwszym
planie dziewczęta wykonują obrót trzymając się pod ramię.
Grupa chłopców ubranych w białe koszule tańczy żywiołowo na korytarzu
szkolnym.
Na podeście we wnętrzu sali lekcyjnej stoi grupa uczniów i uczennic w
eleganckich strojach i trzyma w ręce złote statuetki oraz dyplomy.