Dziewięcioro uczniów stoi na scenie. Ośmioro dzieci-uczniowie klasy IB oraz 1 uczennica z klasy VB trzymają dyplomy za systematyczne oszczędzanie, oraz nagrody książkowe i czekolady. W tle dekoracja przedstawia duży napis SKO, obok niego duża, różowa „ świnka skarbonka”, oraz drobne banknoty ( falsyfikaty) 12, 20, 50, 100 i 200 złotych.

Warto oszczędzać!

15 czerwca klasy IB i VA przygotowały przedstawienie “Warto oszczędzać!”, które w humorystyczny sposób zachęcało do oszczędnego gospodarowania swoimi pieniędzmi. Apel był podsumowaniem działalności SKO w roku szkolnym 2021/2022. Przypomniano akcje SKO, dotyczące zbierania nakrętek, baterii, oraz tubek od kleju „Amos”.

Podsumowano trwające przez cały bieżący rok szkolne konkursy, na podstawie których uzyskano następujące wyniki:

“Najlepsza klasa w systematycznym oszczędzaniu” - uczniowie klas I-VI
I miejsce – klasa I b
II miejsce – klasa II b
III miejsce – klasa II a

“Mistrz systematycznego oszczędzania” –uczniowie klas I-VI
I miejsce – Maksymilian Bochnak klasa I b
II miejsce – Izabela Janik klasa I b
III miejsce – Emilia Skwarek klasa I b
Wyróżnienia:
Weronika Fiedor klasa V b
Monika Czyszczoń klasa VI a

“Systematyczne oszczędzanie” - uczniowie klas I-VI
Emilia Chudy klasa I b
Gabriel Karkula klasa I b
Zuzanna Bielak klasa I b
Paweł Sendor klasa I b
Dominik Wolski klasa I b
Antonina Głogowska klasa II b
Wszyscy „ mistrzowie oszczędzania” otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy.