Na zdjęciu znajdują się uczniowie naszej szkoły na lotnisku w Nowym Targu na terenie gdzie odbywały się zawody biegi przełajowe.

Przełajowe bieganie 2022

Dnia 4 października 2022 roku odbyły się powiatowe sztafetowe biegi przełajowe na lotnisku w Nowym Targu (6x800m i 6x 1000m).

Nasi uczniowie w składzie: Justyna Chorążak, Kosek Iza, Nawara Patrycja, Sularz Zofia, Wójciak Milena, Monika Czyszczoń, Łukaszka Maciej, Wyrwa Hubert, Miśkowiec Michał, Rzepecki Mikołaj, Komperda Arek, Halek Paweł, Czerwiński Kacper zajęli 10 miejsce w powiecie. Jest to dobry wynik i warty odnotowania, gdyż nie wszystkie szkoły biorące udział ukończyły bieg. Zawody były bardzo trudne w ekstremalnych i ciężkich warunkach pogodowych i terenowych. Ukończenie samych zawodów było sukcesem.

Gratulujemy!