Konkursy - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Skawie

trzech uczniów trzymających dyplomy i nagrody stoi przed trzema druhami i wjtem gminy w sali remizy strażackiej

XLV edycja OTWP „Młodzież zapobiega pożarom”

Kolejny raz uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Do etapu szkolnego przystąpiło ośmioro uczniów.  Najlepsi z nich w dniu 25 marca 2022 roku reprezentowali naszą szkołę w gminnym etapie turnieju:

kolaż zdjęć sześciu dziewczynek odświętnie ubranych recytującuych wiersze w bibliotece szkolnej

Konkurs Recytatorski im. Marii Konopnickiej

W dniu 27 kwietnia 2022 roku, w szkolnej bibliotece, miało miejsce ciekawe wydarzenie.

w miasteczku rowerowym stoi czworo dzieci - uczestników konkursu - dwie dziewczynki i dwóch chłopców w tle uczeń na rowerze i dwóch policjantów

Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Dnia 12 kwietnia 2022 roku odbył się Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego organizowany przez Komendę Powiatową Policji w Nowym Targu.

Uczestnicy konkursu z nauczycielami i organizatorami gminnego konkursu

Gminny Konkurs Wiedza o Wielkiej Brytanii

1 kwietnia 2022 r. odbył się w naszej szkole Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii, który najlepiej napisała uczennica klasy ósmej b - Karina Warzecha. W gminnym etapie reprezentowała ona naszą szkołę w Szkole Podstawowej im. Świętej Jadwigi Królowej w Rabie Wyżnej, który odbył się 8 kwietnia.

Wszyscy uczestnicy konkursu stoją obok siebie. W tle flagi Niemiec i Wielkiej Brytanii.

XIII Konkurs Recytatorski Poezji Niemiecko- i Anglojęzycznej

W dniu 16.03.2022r. odbył się XIII już Konkurs Recytatorski Poezji Niemiecko- i Anglojęzycznej dla uczniów Szkół Podstawowych.
Konkurs zorganizowany został przez Zespół Szkół im. H. Kołłątaja w Jordanowie i Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej, które było fundatorem nagród.