Konkursy - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Skawie

Na zdjęciu widnieją zawodnicy grający w szachy.

Szachy powiatowe w Krościenku

17 listopada 2022 roku odbyły się indywidualne zawody szczebla powiatowego w szachach. Uczniowie: Barnaś Kamil, Antolec Krystian, Syrnik Kinga uzyskali bardzo dobre wyniki a najlepsze IV miejsce w powiecie uzyskała indywidualnie Miłek Julia.

Gratulujemy sukcesu!

Na zdjęciu na hali sportowej stoją drużyny sportowe ustawione jedna obok drugiej. Główny sędzia przedstawia drużyny i podaje zasady gry.

Powiatowa koszykówka 3x3 klas 4-6

Na etapie Powiatu w koszykówce 3x3 klas 4-6, który rozegrany był na naszej hali zarówno dziewczęta jak i chłopcy zajęli bardzo dobre drugie miejsce.

Na pomarańczowym tle znajduje się paletka i piłeczka do tenisa stołowego. Nad nim napis: " Samorząd Uczniowski i parafia zaprasza na mikołajkowy turniej tenisa stołowego - 3 grudnia (sobota) na hali sportowej", po prawej stronie napisy: "Kategoria I - dziewczęta z klas 4-6, Kategoria II - chłopcy z klas 4-6, Kategoria III - dziewczęta z klas 7-8, Kategoria IV - chłopcy z klas 7-8, Kategoria V - dziewczęta szkoła średnia, Kategoria VI - chłopcy szkoła średnia, Kategoria VII - dorośli - kobiety, Kategoria VIII - dorośli - mężczyźni". U dołu napis: "Zapisy do 27.11: uczniowie u pana Jacka Czyszczonia, dorośli w zakrystii".

Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego 2022

Samorząd Uczniowski i Parafia Wspomożenia Wiernych w Skawie serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w turnieju tenisa stołowego,
który odbędzie się 3 grudnia (sobota) na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Skawie.

Zapisy uczniów SP u Pana Jacka Czyszczonia.

Na zdjęciu jest szachownica z figurami szachowymi.

Szkolny Turniej Szachowy 2022

Dnia 8 listopada 2022 roku odbył się Szkolny Turniej Szachowy.

Sześcioro uczniów klasy 6b stoi wokół stolika. Na stoliku znajduje się zbudowana przez nich piramida z kubeczków. Na kubeczkach zapisane są iloczyny liczb.

XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

W październiku świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Tabliczki Mnożenia. Była to okazja by uczniowie, poprzez zabawę, przypomnieli i utrwalili sobie tabliczkę mnożenia.

Na zdjęciu na hali sportowej stoją zawodnicy ustawieni w swoich drużynach i ubrani w stroje sportowe w barwach swoich drużyn. Główny sędzia wręcza zwycięzcom dyplomy i pamiątkowe puchary a  najlepszemu zawodnikowi statuetkę najlepszego zawodnika.

Koszykówka 3x3 klasy 4-6

Zmagania sportowe w grach zespołowych w roku szkolnym 2022/2023 rozpoczęli również uczniowie z klas 4-6. Na początek również zagrali w zawodach koszykówki 3x3 dziewcząt i chłopców.

Osiemnaścioro uczniów klasy I siedzi na scenie, trzymając książeczki SKO. W tle widać dekorację – rysunki uczniów przedstawiające symbole oszczędzania, wielki napis SKO i duża różowa „świnka skarbonka”

Apel SKO 2022

27 X 2022 odbył się krótki apel zachęcający uczniów klas I-VI do systematycznego oszczędzania.