Aktualności - Szkoła Podstawowa nr 1 w Skawie

Grupa uczniów idących w parach na spacerze

Korzystając ze słonecznej pięknej pogody w dniu 13 września 2023 r. uczniowie z naszej szkoły wybrali się na wycieczkę do lasu. Głównym celem spaceru było przybliżenie środowiska przyrodniczego jakim jest las. Dzieci poznawały przyrodę patrząc, słuchając i dotykając. Obserwowały las, który kryje w sobie wiele ciekawych tajemnic. Wiele radości sprawiły im zabawy i gry integracyjne w terenie. Wycieczka do lasu wzbogaciła wiedzę uczniów oraz miała walory zdrowotne. Dzieci spędziły czas na świeżym powietrzu w otoczeniu pięknej przyrody.

logo KPO

 

Dyrekcja zaprasza rodziców uczniów klas 4 po odbiór otrzymanych przenośnych komputerów typu laptop. Laptopy można odebrać w sekretariacie placówki:
21 września 2023 r. (czwartek) w godz. od 7.30 do 10.00, od 12.00 do 19.00
22 września 2023 r. (piątek) w godz. od 8.00 do 14.00
Prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego.

Na tle ściany zdjęcie uczniów w dwóch rzędach.

15 września uczniowie klasy 3a obchodziły Międzynarodowy Dzień Kropki. Dzieci przyklejały sobie kropki na bluzce oraz wydzierały na kartkach swoje talenty. Ponieważ Dzień Kropki to również dzień kreatywności .

Ewakuacja

Dnia 15.09.2023 odbyły się po raz kolejny ćwiczenia ewakuacji przeciwpożarowej szkoły.

O godzinie 10.10 długi sygnał dzwonka oznaczał rozpoczęcie ewakuacji. Cała szkoła, wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy bardzo szybko i sprawnie ewakuowali się na miejsce zbiórki, którym był stadion sportowy.

Na tle ekranu i tablicy w sali lekcyjnej stoi w dwóch rzędach piątka uczniów: jeden chłopiec oraz cztery dziewczynki. Trzymają oni niewielką, przezroczystą urnę wyborczą wypełnioną kartami do głosowania.

Po trwającej kilka dni kampanii wyborczej nadszedł czas wyborów do nowego Samorządu Uczniowskiego. W demokratycznych wyborach została wyłoniona piątka uczniów, na barkach których spocznie obowiązek organizacji życia uczniowskiego w naszej szkole w postaci różnorodnych akcji, imprez i przedsięwzięć.

Dzień dobry

W związku z brakiem pracownika do obsługi obiektu sportowego przy szkole w soboty i niedziele,

co jest związane z brakiem możliwości zapewnienia właściwej opieki i bezpieczeństwa na terenie szkoły

Cały teren sportowy przy Szkole Podstawowej nr 1 

w soboty i niedziele nieczynny do odwołania

Informacje kontaktowe

 

Dostępność cyfrowa

Strona spełnia wymagania ustawy o dostępności stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom Nas o tym.

Tel: +48 798 313 845
E-mail: sekretariat@sp1skawa.pl

Zamknij menu
Wróć na początek strony