Na pomarańczowym tle znajduje się paletka i piłeczka do tenisa stołowego. Nad nim napis: " Samorząd Uczniowski i parafia zaprasza na mikołajkowy turniej tenisa stołowego - 3 grudnia (sobota) na hali sportowej", po prawej stronie napisy: "Kategoria I - dziewczęta z klas 4-6, Kategoria II - chłopcy z klas 4-6, Kategoria III - dziewczęta z klas 7-8, Kategoria IV - chłopcy z klas 7-8, Kategoria V - dziewczęta szkoła średnia, Kategoria VI - chłopcy szkoła średnia, Kategoria VII - dorośli - kobiety, Kategoria VIII - dorośli - mężczyźni". U dołu napis: "Zapisy do 27.11: uczniowie u pana Jacka Czyszczonia, dorośli w zakrystii".

Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego 2022

Samorząd Uczniowski i Parafia Wspomożenia Wiernych w Skawie serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w turnieju tenisa stołowego.

Turniej odbędzie się 3 grudnia (sobota) na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Skawie.

Zapisy uczniów SP u Pana Jacka Czyszczonia.