Wymagania Edukacyjne

Zapoznaj się ze szczegółowymi wymaganiami edukacyjnymi na oceny z poszczególnych przedmiotów

ePUAP

Za pośrednictwem ESP można kierować wnioski, skargi, zapytania naszej Szkoły na przedmiotowy adres skrytki

Insp. Ochrony Danych

Rafał Andrzejewski; e-mail: iod.r.andrzejewski@szkoleniaprawnicze.com.pl tel: 504976690

11.11 1 3"Poległym chwała, wolność żywym,
Niech płynie w niebo dumny śpiew…”

Pod tym hasłem uczniowie klas 1-3 przygotowywali się do obchodów Święta Niepodległości. Tuż przed nim rozległy się w szkole śpiewy najmłodszych uczniów, którzy wzięli udział w konkursie Pieśni i Piosenki Patriotycznej. Uczniowie przygotowali utwory bardziej znane jak „Przybyli ułani pod okienko”, „Warszawskie dzieci” czy „Białe róże” oraz te mniej znane, równie piękne, jak: „Od morza aż do Tatr” oraz „Wielkie święto”. Konkurs to konkurs, trzeba było wybrać zwycięzcę! Uwaga, uwaga! Pierwsze miejsce otrzymali uczniowie klasy...tzn uczniowie wszystkich klas:) Byliście wspaniali! Gratulujemy!

Do usłyszenia za rok!

Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Jana Bosko w Skawie  ze Szkołą Podstawową Filialną w Skawie

Witamy serdecznie na nowej stronie naszej szkoły