4 czerwca świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Część uczniów wzięła udział w wycieczkach do Krakowa i Warszawy, pozostali bawili się w szkole. Najpierw obejrzeli w szkolnym kinie filmy: młodsi uczniowie- Fernando , natomiast dla starszych wyświetlony został Cudowny chłopak- wspaniały i wzruszający film, uczący bezwarunkowej miłości, tolerancji, szacunku  dla innych, wiary we własne siły i możliwości. W międzyczasie część uczniów pod opieką p. Małgorzaty Dawiec wzięła udział w warsztatach kulinarnych Zdrowie na talerzu.

Akcja promowania zdrowego odżywiania została przeprowadzona  w naszej placówce już po raz trzeci.  Chętni uczniowie z klas V i VI mieli okazję wykazać się swoim talentem kulinarnym i tworzyć zdrowe dania z owoców oraz warzyw. W trakcie tych zajęć nasi wychowankowie wymieniali się przepisami, świetnie się bawili i uczyli pracować w zespole. Na zakończenie warsztatów odbyła się degustacja potraw przygotowanych przez uczniów. Pogoda dopisała, więc udało się przeprowadzić bitwę wodną, trzeba przyznać, że DZIECI- małe i te duże też- świetnie się bawiły, biegając po boisku i polewając się wodą. Raz jeszcze życzymy wszystkim uczniom zdrowia, spełnienia marzeń, samych słonecznych i pięknych dni!

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr1 im. św. Jana Bosko w Skawie ze Szkołą Podstawową Filialną w Skawie; 34-713 Skawa 584A


tel./fax.: +48 18 26 86 005, 722                    tel. komórkowy: +48 798 313 845

NIP: 7351059643, REGON: 490452751

Email: sekretariat@sp1skawa.pl
Web: www.sp1skawa.pl