W trakcie  tej akcji w naszej szkole zostało zorganizowanych wiele atrakcji dla uczniów. Były to między innymi  ciekawe spotkania z panem policjantem, dodatkowe zajęcia, wycieczki oraz konkursy (plastyczny, wiedzy, piosenki,  mody). Mamy nadzieję, że przez cały  rok szkolny uczniowie będą wracać do zasad bezpieczeństwa, nie tylko na lekcjach w szkole, ale też podczas poruszania się po drodze. Działania, które zostały podjęte przez nauczycieli będą kontynuowane przez rodziców i z całą pewnością zwiększą świadomość uczniów jako uczestników ruchu  drogowego.

p1020838W piątek 26 X 2018 r. klasa 6b przedstawiła przygotowany przez siebie pokaz mody TOP MODEL ODBLASKOWY. W konkursie wzięło udział trzydziestu modeli z klas 1-3 oraz z klasy 6b. Piękne modelki i  atrakcyjni modele zaprezentowali ciekawe i olśniewające stroje odblaskowe. Przedstawiono cztery kolekcje: kolekcja dla juniorów, jesienno – zimowa, wiosenno – letnia oraz „modowe szaleństwo”.

W trakcie pokazu przedstawiono najnowsze modowe trendy, które zainspirują każdą młodą osobę. Zaprezentowano:

• ponad 30 stylizacji, idealnych na co dzień lub na różne okazje,
  • podpowiedzi i wskazówki, jak wykorzystywać rozmaite wzory, kolory i faktury oraz jak zestawiać ubrania, żeby tworzyć niepowtarzalne stylizacje oraz być widocznym na drodze o każdej porze roku i dnia.        Zdjęcia...

odblaskowa logoAkcja ODBLASKOWA SZKOŁA w roku szkolnym 2018/2019 powoli dobiega końca. Przez ostatnie 5 tygodni uczniowie klas 4-8 pracowali metodą projektu w swoich zespołach klasowych. Przygotowywali plakaty na temat „Bezpieczeństwa w ruchu drogowym”. Tworzyli teksty piosenek poruszające tematykę bezpiecznego poruszania się po drogach. Do swoich kompozycji wykorzystywali melodie znanych utworów. Efekty swojej pracy przedstawili swoim koleżankom i kolegom w trakcie konkursów: