Dzień dobry

Na prośbę Ministra Edukacji i Nauki oraz Ministra Zdrowie przekazuję w załączeniu informację do zapoznania się.

Załącznik - list MEiN oraz MZ

W związku z organizacją w dniu 18 listopada wycieczki dla uczniów klas 4-8 w ramach programu "Poznaj Polskę",

następuje zmiana terminu zaplanowanego spotkania rodziców z nauczycielami i wychowawcami.

Zapraszamy Państwa na najbliższą środę (17 listopada) na godz. 17.00

Dzień dobry

Zapraszamy wszystkich rodziców/prawnych opiekunów na pierwsze, stacjonarne zebranie z wychowawcami w dniu 9 września 2021, na godz. 17.00

Ze względów epidemiologicznych, zebranie ogólne nie bedzie organizowane.

Po zebraniu i dyrektor zaprasza tylko Przewodniczących Rad Klasowych na zebranie i wybór nowej Rady Rodziców na godz. 18.00 do sali 208 (II pietro).

Dla przypomnienia:

IV pietro: sala 413 (klasa IB), sala 414 (klasa IIB)

III pietro: sala 311 (klasa IA), 312 (klasa IIIA), 313 (klasa IIA)

II pietro: sala 205 (klasa VB), 206 (klasa VIII A), 207 (klasa VIA), 209 (klasa VIIB), 210 (klasa VA)

I pietro: sala 101 (klasa VIIA), 102 (klasa IVB), 103 (klasa IVA), 104 (klasa VIIIB), 107 (klasa IIIB)

Dzień dobry

Zgodnie z rekomendacją MEiN przesyłam w załączniku materiały dotyczące możliwości dobrowolnych szczepień na terenie naszej wsi uczniów w wieku od 12 do 18 roku życia, oraz ich rodzin. Na terenie placówki nie będą organizowane żadne szczepienia.

Dla chętnych osób szczepienia będą zorganizowane na terenie Gminnego Ośrodka Zdrowia w Skawie, pod nadzorem lekarza, w soboty lub niedziele, oczywiście przy obecności rodzica/prawnego opiekuna.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani to proszę o dostarczenie do sekretariatu do dnia 8 września 2021r. wypełnionej i podpisanej deklaracji.

Zebrane informacje  będą dalej przekazane do organizatorów. Po ustaleniu terminu pracownik szkoły skontaktuje się z Państwem w celu podanie terminu szczepienia.

Z poważaniem Dyrektor

Załączniki:

1. Deklaracja
  2. Kwestionariusz wstępny
  3. List MEiN
  4. Rekomendacje dla rodziców

Drodzy uczniowie, szanowni rodzice

W załączeniu przesyłam Zarządzenie do zapoznanie i stosowania w praktyce.

Zarządzenie Nr 5/2021

Szanowni Rodzice, drodzy uczniowie.

Zapraszam do zapoznanie się z harmonogramem rozpoczęcia nowego roku szkolnego, oraz z wytycznymi MEiN, MZ i GIS.

Załaczniki:

1. Harmonogram

2. Wytyczne

Szanowni Państwo

Miło nam poinformować, że Gminie Raba Wyżna udało się sfinalizować sprawę opieki dentystycznej nad uczniami w szkołach, dla których organem prowadzącym jest Gmina raba Wyżna.

Opieka stomatologiczna będzie świadczona przez firmę Stomatologia Piaseczno ze Starej Iwicznej w dentobusie. Porozumienie zostało zawarte na czas nieokreślony.