Projekty - Szkoła Podstawowa nr 1 w Skawie

zdjęcie przedstawia wiele różnych monet

„Góra Grosza”

Dziękujemy Rodzicom, oraz Uczniom, którzy wzięli udział w corocznej akcji „ Góra Grosza”. 31 marca zebrane grosze zostały posegregowane, policzone, zważone oraz wysłane do siedziby „Towarzystwa Nasz Dom” w Warszawie, które jest organizatorem akcji.

Zdjęcie przedstawia pudełko wypełnione zebraną żywnością, wśród której znajduje się m.in. kasza, mąka, oleje, puszki z fasolą, makaron itp. Nad pudełkiem rozwieszony jest plakat , z kolorowym napisem „ Zbiórka żywności”

Zbiórka żywności

Dziękujemy serdecznie Rodzicom i Uczniom, którzy przyłączyli się do wiosennej akcji zbierania żywności, która przeznaczona jest na potrzeby sióstr zakonnych, które w Rabce-Zdroju prowadzą „Kuchnię dla ubogich”.

Grupa dzieci stoi na tle starej wiejskiej chałpy

"Poznaj Poskę" - październik 2022

W dniu 6 października uczniowie klas IV – VI uczestniczyli w wycieczce w ramach projektu „ Poznaj Polskę”. Celem wyjazdu było poznanie codzienności i trudów życia mieszkańców terenów Gorców i Orawy.

grafika przedstawia logo projektu labolatoria przyszłości oraz ministerstwa Edukacji i nauki govtech polska

Labolatoria przyszłości

Program Laboratoria Przyszłości to największa inwestycja państwa polskiego w nowoczesną edukację w historii.

Dziesięć książek leżących płasko w trzech kolumnach na tle regału z wieloma książkami. Od lewej i prawej po cztery, a na środku na jednej lerzy otwarta książka.

Podsumowanie Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2022

Przez wiele tygodni uczniowie naszej szkoły bardzo intensywnie pracowali przy wykonywaniu różnorodnych projektów związanych z realizacją zadań wokół Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Informacje kontaktowe

 

Dostępność cyfrowa

Strona spełnia wymagania ustawy o dostępności stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom Nas o tym.

Tel: +48 798 313 845
E-mail: sekretariat@sp1skawa.pl

Zamknij menu
Wróć na początek strony