Projekty - Szkoła Podstawowa nr 1 w Skawie

Grupa dzieci stoi na tle starej wiejskiej chałpy

"Poznaj Poskę" - październik 2022

W dniu 6 października uczniowie klas IV – VI uczestniczyli w wycieczce w ramach projektu „ Poznaj Polskę”. Celem wyjazdu było poznanie codzienności i trudów życia mieszkańców terenów Gorców i Orawy.

grafika przedstawia logo projektu labolatoria przyszłości oraz ministerstwa Edukacji i nauki govtech polska

Labolatoria przyszłości

Program Laboratoria Przyszłości to największa inwestycja państwa polskiego w nowoczesną edukację w historii.

Dziesięć książek leżących płasko w trzech kolumnach na tle regału z wieloma książkami. Od lewej i prawej po cztery, a na środku na jednej lerzy otwarta książka.

Podsumowanie Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2022

Przez wiele tygodni uczniowie naszej szkoły bardzo intensywnie pracowali przy wykonywaniu różnorodnych projektów związanych z realizacją zadań wokół Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.