Sukcesy uczniów - Szkoła Podstawowa nr 1 w Skawie

Na zdjęciu na scenie grupa uczniów, rodziców i władz gminy w trakcie wręczania nagród

Stypendia dla uczniów

Dnia 24 czerwca 2024 r. odbyła się ceremonia, w trakcie której, dyplomy i upominki wręczyli Wójt Gminy Raba Wyżna pan Tomasz Rajca, oraz Przewodniczący Rady Gminy pan Grzegorz Żądło. Za rok szkolny 2023/2024 z Naszej szkoły stypendia otrzymali: Kinga Syrnik, Wioletta Łukaszka, Oliwia Kozak, Nadia Derek, Jakub Filas i Maciej Łukaszka.

Trzej uczniowie trzymający dyplomy i nagrody rzeczowe

Finalizacja Międzyszkolnego Konkursu BIOLCHEM

W dniu 11.06.2024 r. w Szkole Podstawowej im. Świętej Jadwigi Królowej w Rabie Wyżnej odbyła się finalizacja i rozdanie dyplomów oraz nagród II etapu Międzyszkolnego Konkursu Biologiczno-Chemicznego BIOLCHEM dla uczniów klas IV-VIII. W konkursie brało udział 27 uczniów z 10 szkół powiatu nowotarskiego. Naszą szkołę reprezentowali:

Dwie uczennice klas trzecich na konkursie Mistrza Ortografii trzymają w ręku dyplomy i puchar za zajęcie 1 miejsca

Sukces na Gminnym Konkursie Ortograficznym

4 kwietnia odbył się w Szkole  Podstawowej im. Św. Jadwigi Królowej w Rabie Wyżnej gminny  konkurs „Mistrz Ortografii” klas młodszych. Naszą szkołę reprezentowały Maja Cieluch z klasy IIIa i Emilia Chudy z klasy IIIb. Dziewczęta wykazały się wysoką umiejętnością poprawnej pisowni.  Emilka w mistrzowski  sposób pokonała ortograficzne pułapki i wywalczyła I miejsce uzyskując tym samym tytuł Mistrza Ortografii.

Na zdjęciu uczeń trzymający w rękach zaświadczenie udziału w Małopolskim Konkursie Języka Niemieckiego, w tle pomnik św. Jana Bosko i św. Dominika Savio

Małopolski Konkurs Języka Niemieckiego 2023/2024

Bardzo miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Jakub Filas z klasy 6a, został jednym z dwudziestu czterech finalistów Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych edycjach konkursu!

Sukces uczennicy klasy 6a w konkursie gminnym „BIOLCHEM”

Dnia 19 kwietnia 2024 roku odbyła się weryfikacja prac konkursowych Międzyszkolnego Konkursu Biologiczno – Chemicznego na etapie szkolnym. Konkurs był organizowany przez Szkołę Podstawową im. Św. Królowej Jadwigi w Rabie Wyżnej. W etapie szkolnym konkursu BIOLCHEM, w kategorii klas IV – VI wzięło udział 70 uczniów z 10 Szkół Podstawowych z powiatu nowotarskiego. Na I miejscu znalazła się uczennica z naszej szkoły - Oliwia Kozak z klasy 6a.

Zdjęcie przedstawia 2 zakładki do ksiązki z napisem "Ogólnopolski Konkurs Orzeł Matematyczny".

Konkurs Orzeł Matematyczny

W Ogólnopolskim Konkursie Orzeł Matematyczny brało udział 15 uczniów naszej szkoły z klas 4-8. Pięciu spośród nich zdobyło tytuł laureata: Jakub Dziechciowski kl.4a, Nikola Słupska kl.4b, Oliwia Kozak kl.6a, Karol Stolarczyk kl.6a oraz Kinga Syrnik kl.7b. Nasza szkoła uzyskała również certyfikat placówki rozwijającej talenty. Gratulujemy!

Informacje kontaktowe

 

Dostępność cyfrowa

Strona spełnia wymagania ustawy o dostępności stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom Nas o tym.

Tel: +48 798 313 845
E-mail: sekretariat@sp1skawa.pl

Zamknij menu
Wróć na początek strony