Sukcesy uczniów - Szkoła Podstawowa nr 1 w Skawie

Na zdjęciu jest pięcioro uczniów z opiekunem. Dwoje chłopców i trzy dziewczynki ubranych jest na galowo-białe koszule i ciemne spodnie, lub czarne spódnice. Dziewczynki trzymają w ręku zestaw do gry w badmintona, a chłopcy trzymają piłki. Jeden z chłopców ma w ręku duży napis-„ Za zdobycie I miejsca-1200 złotych w konkursie dla SKO Banku Spółdzielczego w Rabie Wyżnej „Dlaczego warto oszczędzać?”. Dzieci uśmiechają się, obok stoi również uśmiechnięta ich opiekunka szkolna, ubrana w białą koszulę i czarną spódnicę. Nad stojącymi widnieje tablica z napisem:” Uroczyste podsumowanie konkursu SKO Banku Spółdzielczego w Rabie Wyżnej „Dlaczego warto oszczędzać?”

Gminny konkurs „Dlaczego warto oszczędzać”

29 maja 2023 w Banku Spółdzielczym w Rabie Wyżnej zostało zorganizowane spotkanie przedstawicieli uczniów szkół wraz z opiekunami, na którym zostały ogłoszone wyniki gminnego konkursu „Dlaczego warto oszczędzać?”.

Grupa uczniów i nauczycieli zebranych na bieżni, gotowych do biegu

Zawody Powiatowe - lekkoatletyka

5 maja 2023 odbyły się zawody ½ powiatowe Ośrodka Rabka-Zdrój w biegach przełajowych.

Uczestnicy  konkursu recytatorskiego na tle dekoracji związanej z tematyka utworów poety : góry, pejzaż .

Gminny Konkurs Recytatorski - finał

W dniu 27 kwietnia br. w Bibliotece Publicznej w Rabie Wyżnej miał miejsce Gminny Konkurs Recytatorski im. Jerzego Tawłowicza, który organizowany jest pod patronatem Kuratorium Oświaty w Krakowie.

Uczennica, która zdobyła pierwsze miejsce-stoi uśmiechnięta i trzyma w ręku puchar z napisem „ Mistrz wiedzy o USA”. Jest ubrana w jasna bluzę i jeansy. Po lewej stronie od uczennicy-stoi nauczycielka języka angielskiego, jedna z prowadzących konkurs. Jest ubrana w zielona koszulę i czarne spodnie. Po prawej stronie przy uczennicy stoją: wójt gminy i dyrektor szkoły. Ubrani są w garnitury. W tle widać tablicę z napisem „Gminny konkurs wiedzy o USA”

"Wiedza o USA"

24 kwietnia uczniowie klas IV-VIII pisali szkolny etap konkursu „Wiedza o USA”. Najlepszy wynik zdobyła uczennica klasy VIB - Kinga Syrnik, która 28 kwietnia reprezentowała naszą szkołę w etapie gminnym.

Na zdjęciu znajdują się uczniowie naszej szkoły trzymając puchar i dyplom za zajęcie II miejsca na podium.

Lekoatletyka - sztafeta 6x400m

27 kwietnia 2023 roku odbyły się zawody w biegach sztafetowych 6x400m Igrzyska Dzieci i Młodzieży Ośrodka Sportowego Rabka-Zdrój Lekkoatletyczny Puchar Ośrodka Rabki-Zdroju.

Na boisku piłkarskim drużyna chłopaków w strojach sportowych obejmująca się ramionami po zwycięstwie w turnieju. W tle pozostali zawodnicy z przeciwnych dryużyn.

Turniej o Puchar Tymbarku w piłce nożnej

Rozgrywki o Puchar Tymbarku w piłce nożnej to kolejna okazja dla młodych piłkarzy, by zmierzyć się z najlepszymi zespołami w swoim wieku.

Informacje kontaktowe

 

Dostępność cyfrowa

Strona spełnia wymagania ustawy o dostępności stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom Nas o tym.

Tel: +48 798 313 845
E-mail: sekretariat@sp1skawa.pl

Zamknij menu
Wróć na początek strony