Na zdj nr 2 stoją wszystkie drużyny które występowały w turnieju, ustawione jeden obok drugiego szkołami

Najlepsze w powiecie...

Sp1 Skawa najlepsza w powiecie – mini siatkówka dziewcząt! Dziewczęta po zwycięstwie w Gminie Raba Wyżna oraz Ośrodku Rabka kontynuują dobrą passę i wygrywają w turnieju Powiatowym nie przegrywając żadnego meczu.

Zawody powiatowe odbyły się w pełnej obsadzie drużyn które reprezentowały swoje ośrodki sportowe.Nasze dziewczyny rozgrywają się z meczu na mecz a wygrywając eliminacje Powiatowe sprawiły bardzo dużą niespodziankę. Można śmiało powiedzieć że ciężka praca daje sukces i nie poszła na marne.

Najlepszą zawodniczką turnieju została nasz zawodniczka Julka Miłek. Wszystkie dziewczyny trenują piłkę siatkową przy stowarzyszeniu Bosko Aktywni, które działa przy naszej parafii.

Teraz czas na półfinał wojewódzki!!! Na pewno nie poddamy się bez walki!!!

zawodniczka na hali sportowej zostaje udekorowana medalem i statuetka dla najlepszej zawodniczki turnieju w mini piłce siatkowej