uczniowie w strojach sportowych na hali sportowej ustawieni w szeregach drużynami, pierwsi z drużyn trzymają dyplomy. Przed nimi stoi trener, wręcza dyplom a na stoliku stoi złocona figurka dla zwycięskiej drużyny przedstawiająca rzucającego koszykarza

Półfinał Wojewódzki po raz drugi!

W rozegranym w naszej szkole Turnieju Powiatowym w mini koszykówce chłopców i dziewcząt rocznika 2009 i młodszych, chłopcy wywalczyli po dobrej i skutecznej grze I m-ce awansując tym samym do półfinału wojewódzkiego. Dziewczęta zajęły III m-ce. Niestety tylko I m-ce premiowane jest awansem na kolejny etap zawodów.

Sukces chłopców tym bardziej cieszy że jest to już drugi półfinał w tym roku, po koszykówce 3x3 w którym chłopcy wywalczyli II m-ce. Cieszy również fakt, że zbudowaliśmy dobrą drużynę, która coraz lepiej radzi sobie w kolejnych meczach i zdobywa kolejne doświadczenia. Zwycięzcy to: Barnaś Adam (najlepszy zawodnik turnieju powiatowego), Konieczny Alan (najlepszy zawodnik turnieju Ośrodka Rabka), Sendor Rafał, Filas Sebastian, Michalski Piotr, Gacek Oliwier, Mirek Patryk, Wyrwa Hubert, Halek Paweł, Komperda Arek, Czyszczoń Mateusz, Wójciak Łukasz, Damian Kubicz.