Na boisku piłkarskim drużyna chłopaków w strojach sportowych obejmująca się ramionami po zwycięstwie w turnieju. W tle pozostali zawodnicy z przeciwnych dryużyn.

Turniej o Puchar Tymbarku w piłce nożnej

Rozgrywki o Puchar Tymbarku w piłce nożnej to kolejna okazja dla młodych piłkarzy, by zmierzyć się z najlepszymi zespołami w swoim wieku.

Naszą szkołę w tym roku reprezentują chłopaki z rocznika 2011-2012 w składzie: Komperda Arek, Barnaś Kamil, Gacek Wojtek, Gacek Szymon, Markowicz Oliwier, Łukaszka Maciej, Hałuza Filip, Zygmunt Kuba.

W piątek 14 kwietnia rozegrany został pierwszy etap rozgrywek. Był to turniej eliminacyjny na poziomie Gminy. Nasza drużyna po bardzo dobrej grze, pewnie wygrała te zawody i awansowała na kolejny poziom rozgrywek. Życzymy dalszych sukcesów.