Informacje dla rodziców - Szkoła Podstawowa nr 1 w Skawie

Rodzicielski SOS

W imieniu PPP w Rabce-Zdrój dyrekcja szkoły serdecznie zaprasza na warsztaty dla rodziców/opiekunów, którzy chcieliby wesprzeć rozwój swojego dziecka we wczesnym etapie rozwoju (od 0 do 6 roku życia).

Szczegóły na plakacie

Zielona tablica z napisem Rada Rodziców

Rada Rodziców

W dniu 21 września 2023 r. o godz. 17.00 w sali 104 rozpoczęło się pierwsze spotkanie dyrekcji z rodzicami. W trakcie 10 minutowego spotkania dyrektor przedstawił podstawowe informacje związane z nowym rokiem szkolnym, oraz zaprezentował krótki film o wychowaniu.

Grafika przedstawiająca tablicę szkolną w terminem spotkania z rodzicami

PIERWSZE ZEBRANIA Z RODZICAMI

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne serdecznie zaprasza wszystkich rodziców na pierwsze spotkanie w roku szkolnym 2023/2024 w dniu 21 września 2023 r. (czwartek) na godz. 17.00 do sali 104.

Po krótkim spotkaniu z dyrekcją odbędą się spotkania klasowe z wychowawcami.

O godz. 18.15 dyrektor zaprasza przedstawicieli Rad klasowych wybranych do pracy w Radzie Rodziców na spotkanie do sali 104, gdzie odbędą się wybory do Zarządu Rady Rodziców.

Zapisy do świetlicy 2023/2024

Dyrektor Szkoły ogłasza zapisy na zajęcia świetlicowe w Szkole Podstawowej nr 1 im. Św. Jana Bosko w Skawie ze Szkołą Podstawową Filialną w Skawie od dnia 28 sierpnia do dnia 1 września 2023 r. Zainteresowanych rodziców prosimy o wypełnienie załączonego poniżej wniosku i dostarczenie go w godzinach od 8.00 do 14.00 do sekretariatu placówki, lub przesłanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WNIOSEK do pobrania

Ogłoszenie - Rekrutacja 2023/2024

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr1 im. św. Jana Bosko w Skawie ogłasza w dniach od 20 do 24 lutego zapisy do klasy pierwszej naszej szkoły dzieci zamieszkałych w naszym okręgu.

Pierwsze spotkanie z rodzicami

Dzień dobry,

serdecznie zapraszamy w dniu 22.09.2022 (czwartek) na godzinę 17.00 do sali 104 na pierwsze w tym roku szkolnym zebranie z rodzicami.

Po krótkim 15 minutowym spotkaniu ogólnym, odbędą cię spotkania z wychowawcami.