"Kartka dla seniora"

Serdecznie zapraszamy uczniów klas 4-8 do udziału w akcji: "Kartka dla seniora". Akcja polega na własnoręcznym napisaniu życzeń bożonarodzeniowych dla konkretnego pacjenta mieszkającego w Domu Pomocy Społecznej w Rabie Wyżnej.

W tym roku dzięki zaangażowaniu koordynatorek projektu Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo - paniom Iwonie Zielonce-Adamczyk i Aleksandrze Maciaszek - mamy gotowe kartki świąteczne, których zakup wsparł kampanię społeczną "Idą święta nie o SMS-ie lecz o kartce pamiętaj". To w nich zamierzamy umieścić życzenia, które zostaną zawiezione do odbiorców. Kartki oraz imiona pacjentów można odbierać osobiście u Pani Iwony Zielonki-Adamczyk. Gotowe kartki prosimy o przyniesienie do 22 grudnia do pani Aleksandry Maciaszek lub pani Iwony Zielonki-Adamczyk. Jeśli nas nie znajdziecie - prosimy o pozostawienie kartki w sekretariacie. Liczymy na Wasze zaangażowanie! Iwona Zielonka-Adamczyk i Aleksandra Maciaszek.