Wyniki Konkursu - ks. Wł. Szembek SDB

W dniach od 30 marca do 19 kwietnia w naszej miejscowości odbywał się Gminny Konkurs: "Hrabia... ksiądz... salezjanin... Włodzimierz Franciszek Szembek - w drodze do beatyfikacji"

Konkurs obejmował swoim zasięgiem Gminę Raba Wyżna i odbywał się w kategoriach:

1. plastyczny - dla klas 3 i 4 szkół podstawowych;
  2. testu wiedzy - dla klas 5 - 8 szkół podstawowych;
  3. testu wiedzy - dla młodzieży;
  4. testu wiedzy - dla rodzin.

19 kwietnia odbyły się rozstrzygające etapy konkursu. W poszczególnych kategoriach zajęto następujące miejsca:

• Konkurs plastyczny:
    1. Miejsce: Maria Możdżeń - ucz. kl. 3 Szkoły Podstawowej im. M. Konopnickiej w Harkabuzie;
    2. Miejsce: Beata Lichota - ucz. kl. 4 Szkoły Podstawowej im. M. Konopnickiej w Harkabuzie;
    3. Miejsce: Oliwier Palarczyk - ucz. kl. 4 Szkoły Podstawowej im. M. Konopnickiej w Harkabuzie;
  • Konkurs wiedzy - dla uczniów:
    1. Miejsce: Maja Pęksa - ucz. kl 5 Szkoły Podstawowej im. B. Czecha w Rokicinach Podh.;
    2. Miejsce: Milena Burkat - ucz. kl 5 Szkoły Podstawowej im. B. Czecha w Rokicinach Podh.
    3. Miejsce: Wojciech Stopka - ucz. kl 7 Szkoły Podstawowej im. B. Czecha w Rokicinach Podh.
  • Konkurs wiedzy - dla młodzieży:
    1. Miejsce: Renata Pietrzak - Raba Wyżna;
    2. Miejsce: Patrycja Majchrowicz - Skawa;
    3. Miejsce: Ewelina Medes - Skawa.
  • Konkurs wiedzy - dla rodzin:
    1. Miejsce: P. Folwarscy - Rokiciny Podhalańskie;
    2. Miejsce: P. Kosek - Skawa;
    3. Miejsce: P. Leśniccy - Rokiciny Podhalańskie.

Wręczenie nagród odbędzie się w salce Oratorium kościoła parafialnego w Skawie w niedzielę o godzinie 11:45, podczas uroczystej konferencji poświęconej osobie Sługi Bożego ks. Wł. Szembeka.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!