Dwoje dzieci z kapeluszami na głowach trzymają serca. Przed nimi stoją pozostałe dzieci, dziewczynka z opaską na głowie i różowo- zielonej bluzce próbuje przebić serce.

Andrzejki w świetlicy szkolnej

Jak co roku, podopieczni świetlicy szkolnej wzięli udział w zabawie andrzejkowej. Na tą okazję przygotowano wiele znanych i mniej znanych wróżb andrzejkowych.

Dzieci chętnie uczestniczyły we wszystkich zabawach, takich jak: „Wyścig butów”, „Koło fortuny”, „Kim będę z przyszłości?”, „Serca z imionami”, czy „Magiczne kubeczki”. Muzycznym podsumowaniem zajęć były wspólne tańce do lubianych przez dzieci piosenek i przebojów.

Radość i uśmiechy na twarzach uczestników zabawy, sprawiły, że już dziś nie możemy się doczekać na kolejne andrzejki!

Galeria zdjęć:

Dzieci siedzą na dywanie, we dwóch rzędach – chłopcy po jednej stronie, dziewczynki po drugiej. Pomiędzy nimi znajdują się ułożone, jeden za drugim,  we dwa rzędy buty dzieci. Dziewczynka ubrana w czarną bluzkę dokłada swojego buta.
Dzieci siedzą w kole na dywanie, w środku znajduje się plansza w kształcie koła z narysowanymi wróżbami. Dziewczynka w różowym ubraniu losuje wróżbę.