Uczniowie klasy V a podczas występu, w tle dekoracja świąteczna przedstawiająca zwyczaje i tradycje Świąt  Wielkanocnych, przed sceną bukiety tulipanów i kosz z bukszpanem.

Poranek Wielkanocny A.D. 2023

W Wielkim Tygodniu, w poniedziałek, uczniowie klasy V a, przedstawili Poranek Wielkanocny, w którym oprócz życzeń, przypomnieli znane i mniej znane tradycje związane ze świętami i wiosną.

Wśród przekazanych treści największe wrażenie zrobiła mało znana legenda o świętej Marii Magdalenie i obdarowywania jajkami, z których wyfrunęły kolorowe ptaki, symbolizujące Zmartwychwstanie.

Swoje kwestie uczniowie wypowiadali na tle pięknej dekoracji, wykonanej przez Panią Małgorzatę Skowronek, a oprawą muzyczną zajęła się troskliwie Pani Marta Cieplińska - Korwel.