Wycieczka do Rabki-Zdroju

Dnia 12 października 2023 r. klasa 5b wraz z uczniami klas 4a, 6b, 7a uczestniczyli w wycieczcie do Rabki–Zdroju. Uczniowie spacerowali uliczkami bulwaru rabczańskiego i obserwowali zmiany zachodzące w przyrodzie jesienią.

Pogoda dopisywała, więc udaliśmy się do Parku Jordana, gdzie spacerowaliśmy wokół tężni solankowej. Dużą atrakcją dla wszystkich był plac zabaw, siłownia w plenerze i międzyklasowe rozgrywki w ping ponga. Byliśmy także w kinie Śnieżka na seansie filmowym pt. „Kosmici w mojej szkole”.
Ostatnim punktem naszej wycieczki był lokal Green Bar, gdzie każdy mógł zjeść swoje ulubione danie street food. To był piękny słoneczny dzień z wieloma atrakcjami.

Zdjęcie przedstawia uczniów klasy 5b wraz z uczniami klas 4a, 6b, 7a stojących przed kinem Śnieżka w Rabce-Zdrój.
Zdjęcie przedstawia uczestników wycieczki bawiących się na placu zabaw w Parku Jordana.
Zdjęcie przedstawia uczniów grających w ping ponga w plenerze.
Zdjęcie przedstawia uczniów korzystających z siłowni na bulwarach rabczańskich.
Na zdjęciu widać uczniów spacerujących wokół tężni solankowej.