Jesienny konkurs w kl. I-III „Barwy jesieni”

Jesień to wyjątkowa pora roku, która dostarcza nam wiele pomysłów i stanowi źródło inspiracji. Mając na uwadze ogromny potencjał możliwości, drzemiący w naszych uczniach, zorganizowano w szkole, po raz kolejny konkurs plastyczny „Barwy jesieni”.

Cieszył się on dużym zainteresowaniem. Jego celem było kształtowanie wyobraźni twórczej, rozwój umiejętności plastycznych, poszukiwanie inspiracji twórczej w obserwacji jesiennego krajobrazu. Konkurs był adresowany do uczniów szkoły podstawowej klas 1-3. Komisja konkursowa brała pod uwagę technikę wykonania prac, estetykę, oryginalność, a przede wszystkim samodzielność. Możemy je podziwiać na korytarzu na III piętrze, gdzie została zorganizowana wystawa. Wszystkie prace są bardzo piękne, pomysłowe i ciekawe. Dziękujemy wszystkim uczniom, za udział w konkursie plastycznym. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Zachęcamy do udziału w następnych szkolnych konkursach.

Prace przestrzenne
Uczniowie wyróżnienie w konkursie plastycznym.
 Laureaci konkursu plastycznego