Wystawa prac uczniów ze świetlicy szkolnej przedstawiająca narysowane portrety przyniesionych przez dzieci pluszowych misiów. Pod wystawą, na stoliku znajdują się pluszowe zabawki.

Dzień Pluszowego Misia w świetlicy

25 listopada przypadał Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej oto okazji dzieci przebywające w świetlicy szkolnej przyniosły oraz zaprezentowały swoje ulubione misie.

Następnie, po poznaniu historii powstania tego święta, razem ze swoimi pluszowymi przytulankami wzięły udział w różnorodnych grach i zabawach ruchowo – muzycznych, a także wykonały szereg pięknych, kolorowych prac plastycznych, których głównym bohaterem był oczywiście miś. Był to wyjątkowy dzień, pełen radości i uśmiechu!

Galeria zdjęć:

Uczniowie uczestniczą w zabawie,  maszerują po sali, trzymając misie na głowach.
Uczniowie, ustawieni w trzy rzędy, trzymają w dłoniach przyniesione misie i pozują do zdjęcia.
Dzieci, wraz ze swoimi misiami, siedzą na kolorowej chuście, część z nich podnosi ręce, zgłaszając się do zabawy. Dziewczynka stoi przy drzwiach wejściowych do świetlicy, odwrócona tyłem do pozostałych dzieci.