Spotkanie z Kardynałem Stanisławem Dziwiszem

Dnia 19 kwietnia 2024 roku, w Kurii Metropolitarnej w Krakowie odbyło się spotkanie laureatów gminnego konkursu wiedzy o Janie Pawle II z Jego Eminencją Księdzem Kardynałem Stanisławem Dziwiszem. Laureatkami z naszej szkoły zostały Justyna Chorążak klasa 7b, która zdobyła I miejsce oraz Kinga Syrnik klasa 7b i Magdalena Kościelniak klasa 5a. W apartamencie kurii Ksiądz Kardynał przyjął nas bardzo ciepło i serdecznie.

W czasie wspólnej rozmowy wspominał życie i pontyfikat Świętego Jana Pawła II. Wręczenie nagród stało się nie tylko momentem uhonorowania wysiłku i pasji laureatów, ale także okazją do dzielenia się refleksjami na temat dziedzictwa Jana Pawła II. Spotkanie zakończyło się wspólnym pamiątkowym zdjęciem oraz pozdrowieniami Księdza Kardynała dla wszystkich uczniów i pracowników szkoły.