Jedziemy na zawody Wojewódzkie - wielki sukces w koszykówce dziewczyn

Dziewczyny w składzie: Więsek Zosia, Czyszczoń Monika, Miłek Julia, Nawara Patrycja, Smoleń Lena Sularz Zosia, Chorążak Justyna, Syrnik Kinga, Ala Filipek po raz pierwszy w historii szkoły awansowały na zawody Wojewódzkie w koszykówce dziewczyn.

W dniu 11.03.2024 roku na hali Gorce w Nowym Targu pokonały w zawodach Rejonowych mistrzów powiatów myślenickiego, suskiego, tatrzańskiego wcześniej zostały mistrzem powiatu nowotarskiego. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym gdzie dziewczyny wygrały wszystkie swoje mecze!
Tym samym będą reprezentować powiat nowotarski na poziomie wojewódzkim.

Na hali sportowej stoi kapitan zespołu który trzyma w rękach puchar i dyplom za zajecie pierwszego miejsca. W tle trzy najlepsze zespoły ustawione w strojach sportowych na hali po zakończeniu zawodów. fot. Jacek Czyszczoń