Międzyszkolne zawody matematyczno-fizyczne

W dniu 22 marca 2024 roku odbyła się trzecia edycja Międzyszkolnych Zawodów Matematyczno – Fizycznych, których organizatorem była Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej w Rabie Wyżnej. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w skład, której weszli: Kinga Syrnik z klasy 7B oraz Szymon Szyszka z klasy 8. Zadaniem drużyn było

rozwiązanie jak najwięcej zadań w czasie 120 min. Zawodnicy na start otrzymali 6 zadań i po poprawnym rozwiązaniu jednego, otrzymywali od komisji kolejne. Jeżeli odpowiedź była niepoprawna, wracali na miejsce i podejmowali kolejną próbę rozwiązania tego zadania. Nasza drużyna zajęła świetne III miejsce a do drugiego i pierwszego miejsca zabrakło tylko jednego zadania. Gratulujemy pięknego wyniku i miejsca na podium. Życzymy dalszych sukcesów!