Półfinał Wojewódzki w siatkówce dziewczyn

Cieszymy się bardzo ogłaszając wysokie osiągnięcie naszej drużyny siatkarskiej dziewcząt, które po raz kolejny, rok po roku uczestniczyły w półfinale wojewódzkim. Pomimo zaciętej rywalizacji, nasze zawodniczki wywalczyły zaszczytne trzecie miejsce po bardzo dobrej grze. Turniej, który odbył się w Szkole Podstawowej w Tokarni, był dobrym sprawdzianem i kolejnym doświadczeniem dla naszych siatkarek. Dziewczyny podchodziły do każdego meczu z determinacją i zaangażowaniem, demonstrując co raz to bardziej wysoki poziom umiejętności technicznych.

Dziękuję dziewczynom w składzie: Więsek Zofia, Czyszczoń Monika, Miłek Julia, Nawara Patrycja, Smoleń Lena, Chorążak Justyna, Janicka Nikola, Janicka Laura, Syrnik Kinga, Sularz Zofia za ich zaangażowanie, dobrą atmosferę w drużynie i wysiłek włożony podwójnie w tym roku szkolnym w treningi i zawody, ponieważ jak wiemy drużyna ta reprezentowała już szkołę i powiat nowotarski w finale wojewódzkim w koszykówce.  Niech ten wynik będzie dla nas wszystkich motywacją do dalszej pracy i doskonalenia swoich umiejętności.  Gratulujemy naszym zawodniczkom fantastycznego występu i życzymy im dalszych sukcesów w przyszłości!