Na zdjęciu na scenie wyróżnieni przedstawiciele szkół oraz władze powiatu

Współzawodnictwo sportowe w powiecie nowotarskim - Wyróżnienie

W dniu 3 kwietnia 2024 r. w Auli Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu odbyło się podsumowanie Systemu Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za rok 2023. Spotkanie było okazją do wyróżnienia zasłużonych działaczy sportu i okazją do przyznania okolicznościowych medali i odznaczeń. Nasza Szkoła po raz kolejny została włączona w to zaszczytne grono. Pan Jacek Czyszczoń otrzymał pamiątkowy medal 70-lecia Szkolnego Związku Sportowego.

Pan Jacek Czyszczoń i Pan Marek Kościelniak otrzymali statuetkę przyjaciela sportu oraz dyplom uznania za osiągnięcia sportowe w systemie współzawodnictwa sportowego. Nasza szkoła od wielu lat osiąga wysokie i bardzo wysokie wyniki sportowe, oraz jest organizatorem i współorganizatorem na swoich obiektach sportowych licznych zawodów na szczeblu gminy, MOS-Rabka i powiatu nowotarskiego. Nasz działalność sportowa i nauczyciele byli wielokrotnie wyróżniani w zeszłych latach (Pan J.Czyszczoń, Pan K.Faron, Pan M.Kościelniak).